Comping je jedna od vodećih hrvatskih ICT kompanija s tradicijom duljom od 30 godina. Etablirani smo u domeni raznolikih tehnoloških, uslužnih i infrastrukturnih projekata.
U Compingu stvaramo alate, metodologije i strategije koje pomažu tvrtkama da dostignu svoj puni poslovni potencijal. Proizvodi, usluge i tehnološka rješenja kreirani su prema potrebama naših klijenata, a sve u cilju smanjenja troškova, povećanja produktivnosti, bolje organizacije i postizanja iznimnih poslovnih rezultata.
Naši klijenti su od javne uprave do velikih poslovnih subjekata u realnom sektoru, od energetskog sektora i hotelijerstva, a naši projekti sežu od kompleksnih zahvata digitalne transformacije, do cjelokupne usluge digitalnog radnog mjesta.
Comping tehnološki partneri su velike globalne korporacije kao što su Dell Technologies, HP, Microsoft, VMware, Veeam, Netwrix i drugi s kojima imamo najviše razine partnerskog statusa, što jamči našu tehnološku stručnost. Poslovni procesi u Compingu usklađeni su sa standardima ISO 9001, 21000 i 27000, dok se pristup projektima temelji na metodologiji PPDIOO (Prepare, Plan, Design, Implement, Operate, and Optimize) koja našim klijentima osigurava poslovne benefite.
Netwrix
- Preko 10 isporučenih projekata (Netwrix Auditor, Netwrix Privilege Secure for Access Management, PingCastle)
- Preko 6 godina Netwrix partnerstva
Industrije i domenska ekspertiza
- Energetika
- Farmacija
- Maloprodaja
- Proizvodnja
- Hotelijerstvo
- Javna uprava